.site-title, .site-description { position: absolute; clip: rect(1px, 1px, 1px, 1px); } .main-navigation:not(.mobile-navigation) .primary-menu > li > a{ color: #blank; } .sidebar-open i{ background: #blank; }

Szkolenie i wyjazd integracyjny w hotelu

Zarówno wyjazdy integracyjne, jak i szkolenia przynoszą firmie wiele korzyści. Dlaczego nie połączyć tych dwóch wyjazdów w jedno wydarzenie? Jak to się mówi, warto łączyć przyjemne z pożytecznym! Jakie są plusy wyjazdu integracyjnego dla firmy? Na pewno lepiej funkcjonujący i zgrany zespół. Dzięki szkoleniu zostaną podniesione jego kwalifikacje. A jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, efekty przerosną oczekiwania.

Zorganizuj szkolenie z wyjazdem integracyjnym w hotelu
Jeśli łączysz szkolenie z wyjazdem integracyjnym, w hotelu możesz liczyć na wszystkie usługi. Zdecydowanie warto wybrać dobry hotel – przez ostatnie lata zapotrzebowanie na pomieszczenia do użytku biznesowego stale rośnie, co oznacza, że otwiera się coraz więcej obiektów o takim przeznaczeniu. Zrób eksperyment i sprawdź trzy większe hotele w danym mieście, na pewno będą miały do zaoferowania wachlarz usług i co najmniej dwie sale konferencyjne. Natomiast starsze hotele chętnie się modernizują i udostępniają sale do wynajęcia. Innymi słowy, hotele wręcz ścigają się, by zdobyć klienta biznesowego i robią wszystko, by był zadowolony.

Miasto czy poza miastem?
Pierwszym pytaniem, jakie przyjdzie ci do głowy to lokalizacja hotelu. Jeśli organizujesz szkolenie firmowe razem z wyjazdem integracyjnym, polecamy z ręką na sercu hotel z dala od zgiełku miasta, a najlepiej np. w regionach turystycznych (blisko gór, jezior). Dzięki temu atmosfera wydarzenia będzie luźniejsza, pracownicy pozbędą się nieustannej presji i stresu i zaciekawieniem podejdą do nowych zadań. Zwykle wyjazdy integracyjne i szkolenia są bardzo ekscytującym czasem dla życia firmy, bo historie z tych dwóch dni opowiada się przez wiele miesięcy. Pokaż się z dobrej strony i zadbaj o to, by twoi pracownicy dobrze wspominali ten czas. Jeśli hotel położony jest w trudno dostępnym miejscu, zadbaj o dojazd spod budynku firmy – znacznie ułatwi to kwestie logistyczne. Dodatkowym plusem hotelu jest zwykle obszerny prywatny parking, jeśli ktoś zdecyduje się docjechać na własną rękę.

Profesjonalny sprzęt
W hotelu zostanie ci zapewniony profesjonalny sprzęt do obsługi szkolenia oraz programu integracyjnego dla twoich pracowników. Mobilne urządzenie wnętrza, sprzęty elektroniczne takie jak komputery, laptopy, kamera, rzutnik, mikrofony czy wyświetlacze to absolutny standard. W nowoczesnych salach konferencyjnych obecnie zainstalowano także systemy sterowania oświetleniem, nagłośnieniem czy temperaturą, co znacznie ułatwia przebieg wydarzenia – nie traci się czasu.

Baza noclegowa
Wynajęcie hotelu na szkolenie z wyjazdem integracyjnym wiąże się także z zapewnieniem pracownikom oraz trenerom noclegów. To również ułatwia przebieg wydarzenia, jeśli ktoś poczuje się źle podczas kursu, może skoczyć do pokoju na chwilę odpocząć – a nie, np. szukać ustronnego miejsca w budynku firmy.

Jedzenie
Wyżywienie to następna rzecz, o której trzeba pamiętać podczas organizowania wydarzenia. A może nawet najważniejsza! Wynajmując hotel nie musimy się tym przejmować, bo zwykle hotele mają swoje kuchnie i szefów kuchni, którzy dbają o to, by klienci byli zadowoleni z serwowanych dań.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *